SSS

Sık Sorulan Sorular

Sizden Nasıl Hizmet Alabilirim?

Durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı yazarak mail atabilirsiniz. Hiçbir ilaç ve tedavi programı uygulanmayan ve 4-6 seans sürecek ZİP programımıza davet edilerek Adil Maviş ile bire bir çalışmaya katılabilirsiniz.

Her bir seansın süresi ve ücreti ne kadardır?

Durumunuzu değerlendirdikten sonra yüz yüze veya telefonda bilgi alabilirsiniz.

Seanslarınız konuşarak mı gerçekleşiyor? Hipnoz yapıyor musunuz?

Bilinciniz çalışmada kapalı olmaz. Duydu durumunuz ve düşünce akışlarınızda değişimler başlar.

Her seansta tek bir konu da mı çalışılır?

 

Kişi hangi sorunla ilgili olursa olsun bu sorunların altında sorunları var eden başka sorunlar çıkar. Bu durumda asıl amacımız sorunu var eden etkilere ulaşmak ve sorunu hayatımızda yararsız hale getirmek. Yoksa sorunu yok etmeye çalışmak başka sorunlara sebep olur ve diş ağrısını gidermek için ağrı kesici kullanarak iyileşmeye çalışmaya benzer.

Fiziksel rahatsızlıklarım İyileşir mi?

Görünen virüsler bağışıklık sistemimizi etkilediği gibi yaşadığımız olumsuzluklar da yaşam enerjimizin sağlıklı frekansını bozarak bizim hücre hafızamıza yerleşiyor ve kimyasal anlamda o hücrenin bozulmasına ve o bölgede hastalıkların oluşmasına sebebiyet veriyor. (Aşırı derecede sinirlendiğimizde tansiyonun yükselmesi veya kalp krizi geçirebilmemiz gibi) YÇ seansları dışarıdan herhangi bir müdahale yapmaksızın bilinçaltınızın iyileşme paradigmasını harekete geçirir ve bunun yarattığı olumlu dalga tedavi sürecinizi olumlu etkiler. Moral arttıran çalışmaların kanser gibi hücreye büyük hasar veren hastalıklara iyi geldiği gibi. Lütfen bu çalışmaları tıbbi müdahale olarak değerlendirmeyin. Hastalık ve tedavi süreçleriniz devam ederken doktorunuzun yönlendirmesi doğrultusunda gerekli tıbbi desteğe mutlaka devam ediniz.

Sorunlarım çok fazla hangisinden başlayacağımı bilemiyorum?

Sorunları var eden nedenlere ulaşmak için bilinçaltınız ile uyumlanmaya geçmeyi öğrenmelisiniz. Sorunu var eden sistem sorunları yararsız hale getirme bilgeliğine de sahiptir. Benim yaptığım şey bu konuda size rehberlik etmektir.

Ergenliğe yeni girmiş çocuğumla sorunlarım var ve biz ne zaman tartışsak beni sorunlu buluyor. Yardımcı olamadığım gibi yardım almaya da ikna edemiyorum. Tavsiyeniz olur mu?

Sorunları var eden nedenleri ebeveynlik penceresinden çözemeyebiliriz. Bu soruna sebep olan kendi bilincimizin ve enerjimizin de temizlenmesi gerekir. Bunun için önce buna sebep olan bendeki yansıması her neyse samimi olarak çözmek istiyorum diyebilmeniz ve bu konuda ondan yardım almak üzere işbirliğine davet etmeniz gerekir. Üçüncü bir kişi olarak beni devreye soktuğunuzda sandığınızdan çok daha kolay çözülür.

Çalışmalarınızı merak ediyorum ancak güven ve inanç konusunda sorunlarım var?

Güven sorununu aşabilmek için az da olsa güvenmeniz gerekir. Bu güvenle zamanla inanmaya ve daha fazla güvenmeye başlarsınız veya tedbirinizi alır iletişiminizi kesersiniz. Beklentilerinize uygun bir alışveriş olmaması halinde aldatıldığınız düşünmeniz elbette mümkün ve buna hiç izin vermezseniz o zaman da kendinize haksızlık etmiş olmaz mısınız? Önce dış referanslara bakın sonra iç sesinizi dinleyin derim.

İlk seanstan sonra ne tür faydalar görürüm?

En çok aldığımız geri bildirimler. Uyku kalitesinin artması. Kişinin daha mutlu uyanması. Huzur ve güven duygusun daha belirgin yaşaması. Daha sakin ve olumlu düşünmeye başlaması diyebiliriz. Seansın olumlu etkisini hemen alırsınız tabi bunların alışkanlığa dönüşmesi biraz daha zaman alır.

Seans sonrasında ödev veriyor musunuz? Ne tür tavsiyeleriniz oluyor?

Nasihat ve tavsiyelerin çok işe yaramadığını biliyoruz. Bu yolculukta muhtemel neler yaşayacağınız konusunda bilgilendiriyoruz. Ses kayıtları ve zihinde meditatif etki yaratan frekanslar veriyoruz. Bunlar ödev kabul edilebilir.

Kimlere uygulama yapılmaz ?

Epilepsi, bipolar, borderline, manik depresyon ve şizofren teşhisi konmuş kişilerin özel durumlarından dolayı doktor desteği gerekebilir. Adil Maviş Tıp Doktoru değildir. Bu durumdaki kişilerin yetkin uzmanlar denetiminde çalışma yapılması gerektiğine inanıyoruz.

Sonuca gidebilmek için kaç seansa ihtiyacım var?

Bunun bir kuralı yok aslında. Seans sayısı tamamen kişinin geçmişiyle bağlantılıdır. Bir binanın enkazı gibi düşününüz. Enkaz ne kadar fazlaysa seans sayısı da o kadar fazla olur. Yani seans sayınız geçmişte yaşadığınız sıkıntılarınızla paralel olarak artacaktır. Yine de genel ortalamalara bakarak 4-6 Seansta önemli bir gelişme gösterebilirsiniz.

ZİP tekniğin eğitimini veriyor musunuz?

Bir başkasına uygulama konusunda eğitim vermiyoruz. Sağlık ve terapi ve eğitim alanlarında hizmet verenlere kişisel gelişim amaçlı sunumlar yapıyoruz.

Yaptığınız Çalışmanın Benim İçin %100 Faydalı olduğunu Nasıl Anlayabilirim?

Anlayamazsınız. Böyle bir garanti veren bir sistem yok. Soyut bir kavram ile uğraşıyoruz. Size önerim iç sesinizi dinlemeniz. Size mutlak faydalı olacağını iddaa eden sistemlerden ben şüphe duymalısınız. Şu kadar seans alacağım ve toplam ücretim şu gibi toptancı bir yaklaşımım yok. Fayda görmediğinizi düşündüğünüz bir şeyi sürdürmezsiniz.

Bu Konulara Dikkat Ediniz

  • Randevularımız 1 saat sürüyor. İstanbul trafiğini göz önünde bulundurarak erken gelebilecek şekilde program yapın. Aşırı tok veya çok aç gelmeyin.
  • Aldığınız randevuyu istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. 24 saat önce olursa sizin için ayırdığımız seansı bir başkasına verme şansımız olur.
  • Seansınıza kalabalık gelmeyin. Yanınızda biriyle gelmek isterseniz bir kişi ile birlikte gelebilirsiniz.
  • Seansa gelirken kafanızı meşgul eden bir şey olursa önceden soru sorabilirsiniz bunun için bana mail atabilirsiniz.
  • Çocuklarınızı getirecekseniz, özellikle ergen çocukları onları zorla getirmeyin. Rızasını alın ve ilk görüşmeden sonra memnun kalmazsa onları zorlamayacağını açıkça söyleyin.
  • Devam eden bir tedavi programınız varsa bırakmanızı söylemeyiz. İlaçlarınızı kesmenizi veya değiştirmenizi telkin etmeyiz.