Adil Maviş

Adil Maviş'le Yavaşlıyorum

Bu bir DEĞİŞİM ve DÖNÜŞÜM programıdır.

Zamanın hızlı aktığını hissediyor, eksiklikler ve yetersizlik duygularıyla başa çıkamıyor musunuz? Özgün zamanı özgürce yaşamanızı ve içsel huzurunuzu bulmanızı sağlayacak bu programı kaçırmayın!

Neden Yavaşlıyorum?

Zihniniz, sürekli bir koşuşturmanın içinde mi? Zihinsel gürültülerle dolu bir dünyada yaşıyor gibi hissediyor musunuz?

Programımızla zihniniz dinginleşecek ve günü daha sakin geçirmeye başlayacaksınız. İçsel huzur, yoğun düşüncelerin yerini alacak, ve sakin bir yaşamın tadını çıkaracaksınız.

Zihniniz, sürekli bir koşuşturmanın içinde mi?

Program, dikkatinizi odaklandığınız işlere vermenizi sağlayarak daha fazla üretkenlik elde etmenize yardımcı olacak.

Uyku ve beslenme alışkanlıkların düzensiz mi?
Yaşam kalitenizin önemli unsurlarından biridir uyku ve beslenme. Hem daha bilinçli farkındalıkla yemeğinizi yer hem de uyku kalitenizi geliştirirsiniz.

Adil Maviş ile yavaşlıyorum...

Hayatın telaşı içinde adeta kaybolmuş gibi hissettiğiniz anlar oluyor mu? Günlerin, haftaların hatta ayların nasıl geçtiğini fark edememek sizi rahatsız mı ediyor? Adil Maviş olarak, sizinle bu yoğun tempolu yaşamdan bir mola vererek huzur frekansında nasıl yaşayabileceğimize dair bir yolculuğa çıkmak istiyoruz.

Yavaşlama ve AKIŞ Programı Nedir?

Yetiştirmeye çalıştığınız şeylerle güne başlama telaşı ve koşuşturmaları hayatı kaçırmamak adına çabalarınızla, sizi kendinizden uzaklaştırıyor ve daha da mutsuz ediyorsa YAVAŞLAMA ve AKIŞ programı ihtiyacınıza en uygun DÖNÜŞÜMÜ sağlayabilirsin. Zaman bulamadığınız ve birşeyleri kaçırıyorum düşüncesi ne kendine ne de sevdiklerine iyi gelmeyeceğini biliyorsun. İşte bu noktada YAVAŞLAMAYI öğrenebilirsin. Hayat kaliteni hızı arttırarak değil. Hızlandığını fark edip YAVAŞLAMA‘yı öğrenerek OPTİMİM DENGEN ile buluşabilirsin.

Kendini Tekrarlamayan Program

Yaşadığınız sürece kendini iyi hissetme halinizi canlı tutacak ve yaşam enerjinizi yükseltecek eylemlere dikkatinizi çekerek kendinizi güncellemeniz gerekebilir bu nedenle YAVAŞLIYORUM her ay tekrar açılan ve kendini tekrar etmeyen bir projedir ve bir yıl sürekli katılmanız değişimlerin kalıcı olmasını sağlar.

Program Süreci

Program ayda 4 kez uzaktan zoom üzerinden gerçekleşecek şekilde ve işe başlama saatinden önce bitecek şekilde verilir ve bir sonraki YAVAŞLIYORUM programından önce HATIRLATMA DOZU için bir seans daha yapılır.

HEDİYE AKIŞ VE YAVAŞLAMA SANATI KİTABI

⏳Yavaşlamanın Gücü!⏳

Hayatın hızına kapılmadan, içsel huzurunuzu bulabileceğiniz bir yolculuğa hazır mısınız? Üç oturum boyunca sizinle birlikte yavaşlayacak, hayatınıza nefes aldıracak ve içsel dengeyi yakalamanızı sağlayacağız.

Seans Konuları

1️⃣ Zamanı Yavaşlatmak

İlk oturumda, günün koşturmacasından uzaklaşıp zamanı yavaşlatmanın önemini keşfedeceğiz. Anıların değerini anlamak ve zamanın tadını çıkarmak için pratik ipuçlarıyla dolu bir seans sizi bekliyor.

2️⃣ Zihni Dinlendirmek

İkinci oturumda, zihninizin hızını kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Meditasyon ve mindfulness teknikleriyle zihninizin gürültüsünden uzaklaşıp dinginliği yakalayacaksınız.

3️⃣ Hayatı Yeniden Değerlendirmek

Üçüncü ve son oturumda, hayatınızın farklı alanlarını gözden geçirerek önceliklerinizi belirleyecek ve yaşamınıza anlam katacak adımlar atacaksınız.

Kavram Olarak YAVAŞLAMAK ve AKIŞ BİLİMİ

Akış, üst düzey yaşantının pisikolojidir. Yavaşlamayı öğrenen, ödül veya takdir beklemez, hayat ile ilişkisini dengeler ve sahip olduğu bütün yazılım ve donanımını verimli şekilde kullanır. Günün başlaması ile birlikte çok sayıda göreve odaklanıyor. Halbuki hızlı ve düşük farkındalıklarla yaşayanlar sürekli birşeyleri yapma ve zorlama döngüsüne takılı kalıyor verimsiz alışkanlıklarımızın meşguliyet içerisinde kaybolup akış mücizesini kaçırabiliyor. Yavaşlamayı öğrenerek anda o anın getirdiklerini en verimli şekilde karşılayabiliriz.  İçinde yaşadığımız sisteme güvenmek ve uyumlu bir ritimle yaşama devam ettiğimizde optimum seçimlerle yaşam kalitemizi arttırabiliriz. Bu sanat sayesinde kendinle tekrar bağlantı kurabilir, en verimli akışını keşfedebilirsin.

Neden Yavaşlamalısınız?

  • Daha Fazla Huzur: İçsel huzurunuzu bulmak, yaşamın keyfini çıkarmanızı sağlar.
  • Sağlık ve İyilik: Sürekli stres altında olmak vücut ve zihin sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Yavaşlayarak kendinizi koruyabilirsiniz.
  • Anıların Değeri: Hızlı yaşam içinde kaybolup giden anıları yakalamak için yavaşlamak önemlidir.
  • Daha Fazla Farkındalık: Yavaşladığınızda çevrenizdeki güzellikleri fark eder, anın tadını çıkarırsınız.

Adil Maviş'le Yavaşla programına katılarak hayatınızı yavaşlatmak ve içsel dengeyi yakalamak için hemen adım atabilirsiniz. Unutmayın, hayatın akışını değiştirmek sizin elinizde!

Bilgi Al: +90 543 499 92 00

Adil Maviş ile Yavaşlıyorum

AKIŞ VE YAVAŞLAMA SANATI KİTABI

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim