Adil Maviş

Hipnotik Dil Kalıpları Eğitimi

Kategoriler: Tanıtım Seminerleri
Favorilere Ekle Paylaş
Kursu Paylaş
Sayfa Bağlantısı
Sosyal Medyada Paylaş

Kurs Hakkında

Hipnotik Aile dizimi, sorunların nesiller boyunca süzülerek geçerek şimdi ve burada strese neden olduğu fikrine dayanan ve kişiyi bu blokajlardan arındırmaya dayanan bir dizi uygulama tekniklerinden oluşur. Hipnotik Aile Dizimi uygulamaları sorunlarımızın aileden gelen miras bağlantısını deşifre etmenize ve onları çözmemize yardımcı olur. Bu çalışmanın iddiasına göre soyaçekim sadece fiziksel bedenimizle kısıtlı değil. Görünüşümüz, güzelliğimiz nasıl aile büyüklerimize benzeyebiliyorsa, büyüklerimizin travmaları, bilinçaltları, hisleri, üzüntüleri bizim ruhsal, duygusal ve enerji bedenimize aktarılabiliyor. Bu çok hızlı işleyen, sonuç odaklı bir çalışma. Psikologa gittiğinizde, olayları kendi bakış açınızdan anlatırsınız ama bu yöntemde böyle bir şansınız yok. Çalışma boyunca kişi, şayet kendini tamamen enerji alanının gücüne ve akışına bırakmışsa, yaratılan güçlü sinerjiyi tecrübe ediyor. Grup içinde bulunup, dizimleri izlemek ve rollere seçilmek de şifa sağlayıp farkındalığı arttırıyor.

Daha fazla göster

Ne öğreneceksin?

  • Program süreci
  • Eğitim ne kadar sürüyor?
  • Hangi konular için uygulanır?
  • Müfredat

Kurs içeriği

Öğrenci Puanları ve İncelemeleri

Henüz İnceleme Yok
Henüz İnceleme Yok

Tüm büyük yerinde etkinlikler için push bildirimleri almak ister misiniz?

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir.