Adil Maviş

HİPNOTİK DİL KALIPLARI EĞİTİMİ®

İnsanların Bilinçaltına Hitap Ederek Potansiyel Kaynaklarıyla Nasıl İletişimde Ustalaşacağını Kolayca Öğrenebilirsin?

Hipotik Dil Kalıpları “Etkili İletişimin” felsefesine uyumlanarak mevcut iletişiminizi yeniden yapılandırarak en basit uygulamalarla “anlamak ve anlaşılmak” konusunda ustalaşacağınız 21. Yüzyılın en etkili bilinçaltı destekli özel bir programıdır.

Eğitim Öncesi ÜCRETSİZ Giriş Dersimize ŞİMDİ Kayıt Olabilirsin.

🎁Öz İmaj ve Öz Güven Seansı Telkin Kaydı Deneyim Sınıfı Whatsapp Grubunda Paylaşılacaktır.

Son üç yılda uzaktan eğitim sistemiyle 6860 kişi  HDK® eğitimini tamamlayarak iletişiminde ve mucizevi değişimler yaşadı.

Şimdi ÜCRETSİZ GİRİŞ dersimize katılarak eğitim öncesi HDK® eğitimimize zihinsel hazırlığınız ile girebilirsiniz. Bu fırsatı şimdi değerlendirip değerlendiremeyeceğini bilemiyorum ve karar verip eyleme geçtiğinde hayatının en değerli yatırımı yaptığını sen de DENEYİMLEYEREK öğrenmiş olacaksın.

Eğitim Tarihi : 8-9-10-11 Eylül
Deneyim Dersi: 4 Eylül Pazartesi | 21:00

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Eğitim Tarihi : 8-9-10-11 Eylül
Deneyim Dersi: 4 Eylül Pazartesi | 20:00

Hipnotik Dil Kalıpları Eğitimi Sana Neler Kazandıracak

Özgüven, huzur, mutluluk, kendini değerli hissetme ve sevdiklerinle iletişim kaliteni arttırma hususlarında hayatı daha pozitif algılamanı ve yaşam konusunda ustalaşmanı sağlayacak!

Erken Kayıt Fırsatını Kaçırma Şimdi Ön Kaydını Yaptır
%20 Daha Az Öde!

Eğitim Sonrası Paylaşılacak Dökümanlar ve Bonuslar

Erken Kayıt Fırsatını Kaçırma Şimdi Ön Kaydını Yaptır
%20 Daha Az Öde!

NEDEN HDK® ?

Kelimelerin, bizim göremediğimiz ama etki boyutunu gözlemleyebildiğimiz ruh ve duygu durumumuzu etkileyen enerjisi vardır.

“Sözün kullanım şekli, enerji kaynaklarını harekete geçirecek bir sihir yaratır.” demek çok da abartılı olmaz.Bu enerjinin sağlıklı bir şekilde oluşturulabilmesi için etkili iletişim kanallarının ve bu kanalları oluşturan kaynakların doğru bilinmesi ve bilinçli kullanılması öğrenilebilir.

Hipnotik dil kalıpları (HDK) size istediğiniz bu sihri yapmayı sağlayacak bir araçtır. Uzun yıllardır, iş, satış, terapi, koçluk, eğitim ve sosyal alanlarda başarılı bir şekilde kullanılmakta ve şaşırtıcı derecede bilinç ve bilinçaltı düzeyde etki yaratmaktadır. Kullanılan kelimelerin cümle kalıplarını değiştirdiğinizde frekansları da değişir bu da hayatımızı doğrudan etkiler ve yaşantımızın seyrini şekillendirir.

Hipnotik dil kalıplarının kullanılmasının etkisi, özünde sözlü iletişime geçtiğiniz kişilerin bilinçaltında onay yaratacak gizli emir kiplerinin bulunmasıdır.

Bu gizli emir kipi sadece hangi sözcükleri kullandığınızla alakalı değildirler. Kelimelerin sıralanışı, birbirlerine bağlanma şekli ve tonlama da önem arz etmektedir.

Kendinizi Tanıyın! Kullandığımız Kelimeler Hayatımızı Nasıl Etkiliyor?

Merhaba, Ben Adil Maviş

35 yıldır 10.000'den fazla insana Hipnoz, NLP, EFT, eğitimleri verdim. Şimdi insanların kendi hayatlarında daha etkin iletişim kurabilmeleri için hiptonik dil kalıpları eğitimi veriyorum.

Anlamak ve anlaşılmak üzerine kurulu iletişim sanatında ustalaşmak iş ve özel hayatınızda etkileyici dönüşümlere vesile oluyor.

Pozitif iletişimin kodlarını deşifre ederek bilinçaltına nasıl yerleştirebileceğinizi biliyorum.

Hipnotik Dil Kalıpları eğitimi yolculuğunuzda bu sanatın inceliklerini öğrenecek ve en çok eşiniz, çocuklarınız, iş ilişkilerinizde belirgin faydalarını göreceksiniz.

Hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanıyorum, şu anda bu sayfada size yapılan teklifi görerek fırsata çevirebilir veya reddedebilirsiniz.

Seçim sizin...
"Bence daha KEYİFLİ ve MUTLU YAŞAMAK için kendine bu yatırımı yapmayı hak ediyorsun."

Eğitime Katılan Üyelerimizin Yorumları

Erken Kayıt Fırsatını Kaçırma Şimdi Ön Kaydını Yaptır
%20 Daha Az Öde!

Sıkça Sorulan Sorular

Bir filmi 1 kişi izlemesiyle 1000 kişinin izlemesi prodüksiyonun verimliliğini düşürmez. Ders akışında istediğiniz zaman soru sorabileceğinizi, derslerden sonra iletişiminizi sürdürebilecek olmanızı, grup dinamiği ve çeşitliliği grubun kendi aralarındaki yazışma ve paylaşımları da göz önünde bulundurulursa bunun öğrenme sürecinize bir zenginlik katacak fırsatlar içereceğini görebilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş herkes eğitime katılabilir. Herhangi bir ön koşul yoktur. Eğitime katılan Hipnotik Dil Kalıplarını kullanabilir.

Online eğitim deneyimine sahip bir eğitimci bu dezavantajı fırsata çevirebilir. Eğitim sırasında sorularınızı dersi bölmeden yazılı sorabilir, her türlü sorularınıza anında veya daha sonra alabilirsiniz. Ayrıca online ortamında grup çalışmaları ile öğrencilerle küçük gruplar halinde değerlendirme yapabilecektir. Eğitim sonrası vereceğimiz linkten 15 gün boyunca ihtiyacınıza göre tekrar tekrar izleyebileceksiniz. İhtiyacınızdan fazla pek çok doküman, slayt, kitap, dil kalıpları kartları, ses dosyası ve ilgili makaleleri ömür boyu kullanabilirsiniz. Yüz yüze eğitimle kıyaslandığında online olarak verilemeyen bir şey bulunmamakta (Doküman, pratik, iletişim…)

Adil Maviş’in Bilinçaltı Değişim ve Kişisel Gelişim alanında bütçesi daha yüksek eğitimleri bulunmaktadır. HDK eğitimi adeta zihinsel karmaşalarını düzenleyip kişinin daha duru ve proaktif düşünmesini kolaylaştırıyor. Kısaca alacağınız her türlü eğitim daha verimli hale getiren bir anahtarı aldığınızda daha sonra kendinize yapacağınız yatırımları daha verimli hale getireceğinize inandığımız için.

Eğitimden 2 gün öncesine kadar bize bildirmeniz halinde ücretiniz kesintisiz iade edilir. Eğitim günü katılmanıza engel bir probleminiz olduğunu beyan etmeniz halinde hakkınız bir sonraki eğitim kullanabilirsiniz.

Ön Kayıt Formu

Deneyim Dersi tarihine kadar “Erken Kayıt” fırsatı ile eğitime kayıt olun %20 indirimli fiyattan yararlanın.

Aşağıdaki formu eksiksiz doldurduktan sonra eğitim danışmanımız Ayşegül hanım ile iletişime geçerek %20 indirimli fiyattan kaydınızı yaptırın!

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Merhabalar, Hipnotik Dil Kalıpları Eğitimi hakkında bilgi almak için lütfen bana yazın.