Adil Maviş

HİPNOTİK DİL KALIPLARI EĞİTİMİ

Güzel Konuşma ve Diksiyona İhtiyaç Duymadan İnsanların Bilinçaltı Kaynaklarına Hitap Ederek Nasıl İletişimde Ustalaşırsınız?

Eğitim Tarihi :
10-11-12-13-14 Temmuz
Tanıtım Semineri: 6 Temmuz Perşembe

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Hipnotik Dil Kalıpları Eğitimi Sana Neler Kazandıracak

Özgüven, huzur, mutluluk, kendini değerli hissetme ve sevdiklerinle iletişim kaliteni arttırma hususlarında hayatı daha pozitif algılamanı ve yaşam konusunda ustalaşmanı sağlayacak!

Eğitim Tarihi :
10-11-12-13-14 Temmuz
Tanıtım Semineri: 6 Temmuz Perşembe

Eğitim Sonrası Paylaşılacak Dökümanlar ve Bonuslar

Eğitim Tarihi :
10-11-12-13-14 Temmuz
Tanıtım Semineri: 6 Temmuz Perşembe

NEDEN HDK ?

Kelimelerin, bizim göremediğimiz ama etki boyutunu gözlemleyebildiğimiz ruh ve duygu durumumuzu etkileyen enerjisi vardır.

“Sözün kullanım şekli, enerji kaynaklarını harekete geçirecek bir sihir yaratır.” demek çok da abartılı olmaz.Bu enerjinin sağlıklı bir şekilde oluşturulabilmesi için etkili iletişim kanallarının ve bu kanalları oluşturan kaynakların doğru bilinmesi ve bilinçli kullanılması öğrenilebilir.

Hipnotik dil kalıpları (HDK) size istediğiniz bu sihri yapmayı sağlayacak bir araçtır. Uzun yıllardır, iş, satış, terapi, koçluk, eğitim ve sosyal alanlarda başarılı bir şekilde kullanılmakta ve şaşırtıcı derecede bilinç ve bilinçaltı düzeyde etki yaratmaktadır. Kullanılan kelimelerin cümle kalıplarını değiştirdiğinizde frekansları da değişir bu da hayatımızı doğrudan etkiler ve yaşantımızın seyrini şekillendirir.

Hipnotik dil kalıplarının kullanılmasının etkisi, özünde sözlü iletişime geçtiğiniz kişilerin bilinçaltında onay yaratacak gizli emir kiplerinin bulunmasıdır.

Bu gizli emir kipi sadece hangi sözcükleri kullandığınızla alakalı değildirler. Kelimelerin sıralanışı, birbirlerine bağlanma şekli ve tonlama da önem arz etmektedir.

Merhaba, Ben Adil Maviş

35 yıldır 10.000'den fazla insana Hipnoz, NLP, EFT, eğitimleri verdim. Şimdi insanların kendi hayatlarında daha etkin iletişim kurabilmeleri için hiptonik dil kalıpları eğitimi veriyorum.

Anlamak ve anlaşılmak üzerine kurulu iletişim sanatında ustalaşmak iş ve özel hayatınızda etkileyici dönüşümlere vesile oluyor.

Pozitif iletişimin kodlarını deşifre ederek bilinçaltına nasıl yerleştirebileceğinizi biliyorum.

Hipnotik Dil Kalıpları eğitimi yolculuğunuzda bu sanatın inceliklerini öğrenecek ve en çok eşiniz, çocuklarınız, iş ilişkilerinizde belirgin faydalarını göreceksiniz.

Hiçbir şeyin tesadüf olmadığına inanıyorum, şu anda bu sayfada size yapılan teklifi görerek fırsata çevirebilir veya reddedebilirsiniz.

Seçim sizin...
"Bence daha KEYİFLİ ve MUTLU YAŞAMAK için kendine bu yatırımı yapmayı hak ediyorsun."

Eğitime Katılan Üyelerimizin Yorumları

Eğitim Tarihi :
10-11-12-13-14 Temmuz
Tanıtım Semineri: 6 Temmuz Perşembe

Sıkça Sorulan Sorular

Bir filmi 1 kişi izlemesiyle 1000 kişinin izlemesi prodüksiyonun verimliliğini düşürmez. Ders akışında istediğiniz zaman soru sorabileceğinizi, derslerden sonra iletişiminizi sürdürebilecek olmanızı, grup dinamiği ve çeşitliliği grubun kendi aralarındaki yazışma ve paylaşımları da göz önünde bulundurulursa bunun öğrenme sürecinize bir zenginlik katacak fırsatlar içereceğini görebilirsiniz.

18 yaşını doldurmuş herkes eğitime katılabilir. Herhangi bir ön koşul yoktur. Eğitime katılan Hipnotik Dil Kalıplarını kullanabilir.

Online eğitim deneyimine sahip bir eğitimci bu dezavantajı fırsata çevirebilir. Eğitim sırasında sorularınızı dersi bölmeden yazılı sorabilir, her türlü sorularınıza anında veya daha sonra alabilirsiniz. Ayrıca online ortamında grup çalışmaları ile öğrencilerle küçük gruplar halinde değerlendirme yapabilecektir. Eğitim sonrası vereceğimiz linkten 15 gün boyunca ihtiyacınıza göre tekrar tekrar izleyebileceksiniz. İhtiyacınızdan fazla pek çok doküman, slayt, kitap, dil kalıpları kartları, ses dosyası ve ilgili makaleleri ömür boyu kullanabilirsiniz. Yüz yüze eğitimle kıyaslandığında online olarak verilemeyen bir şey bulunmamakta (Doküman, pratik, iletişim…)

Adil Maviş’in Bilinçaltı Değişim ve Kişisel Gelişim alanında bütçesi daha yüksek eğitimleri bulunmaktadır. HDK eğitimi adeta zihinsel karmaşalarını düzenleyip kişinin daha duru ve proaktif düşünmesini kolaylaştırıyor. Kısaca alacağınız her türlü eğitim daha verimli hale getiren bir anahtarı aldığınızda daha sonra kendinize yapacağınız yatırımları daha verimli hale getireceğinize inandığımız için.

Eğitimden 2 gün öncesine kadar bize bildirmeniz halinde ücretiniz kesintisiz iade edilir. Eğitim günü katılmanıza engel bir probleminiz olduğunu beyan etmeniz halinde hakkınız bir sonraki eğitim kullanabilirsiniz.

HDK Hipnotik Dil Kalıpları
Eğitim Öncesi FARKINDALIK Semineri

Bu formu doldurarak zoom üzerinden online gerçekleştirilecek 90 dakika sürecek programımıza ÜCRETSİZ katılma hakkı elde edeceksiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Merhabalar HDK Hipnotik Dil Kalıpları Eğitimi hakkında bilgi almak isterseniz, istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz:)