Adil Maviş

Edit Content

Deprecated: get_page_by_title ilevi, 6.2.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/adilmavi/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031
Edit Content

Deprecated: get_page_by_title ilevi, 6.2.0 sürümünden bu yana kullanımdan kaldırılmıştır. Bunun yerine WP_Query kullanın. in /home/adilmavi/public_html/wp-includes/functions.php on line 6031

Sık eleyip ince dokuyanlardansın.

Risk almaktan hoşlanmıyorsun. Herkesin seni sevmesini istiyor ama realitede bunu bildiğin halde sana sevgisiz yaklaşanlara tahammül edemiyorsun.
İnsanların olumlu ve olumsuz tavırları seni çabuk etkiliyor. Bildiğin şeyleri gereğinden fazla düşünüp harekete geçemiyorsun. İçe dönmeyi ve hayal kurmayı seviyorsun ancak bu konuda sosyal ilişkilerinde daha çok susan taraf olmana neden oluyor. Duygu durumunda iniş çıkışlı durumlar hızlı gerçekleşiyor.
Herkesi memnun etmeye çalışırsan kesin mutsuz olursun. Beynini geliştirmeye sevenlerdensin ama bu da seni yanlızlaştırıyor çünkü gün geçtikçe daha seçici oluyorsun ilişkilerinde. Dinlemeyi ve gözlem yapmayı seviyorsun. Duygusalsın ama bunu göstermiyorsun. Mükemmelliyetçiliğin bazı şeylerde gereğinden fazla oyalanmana neden oluyor. Göze batmak istemiyorsun. Ayrıcalıklı yönlerini bir başkasının keşfetmesi zaman alıyor. Çevrende özgüvenli olarak bilinirsin. Elbette bu görünen yüzün.

İLETİŞİMDE USTALAŞ!

HDK hayata daha çok güvenerek harekete geçmeni kolaylaştıracak. İç ve dış dünyan arasında sürdürülebilir bir köprü kuracak. İçindeki kırılganlığın nedenlerini daha kolay fark edecek ve kendi kendine yetebilecek verimli girişimlerde bulunabileceksin. Hayat hep sana mı güzel diye bir söz var ya “Hayat bana da güzel” diyebilenlerden olacaksın.

SANA ÖZEL TEKLİF

HİPNOTİK DİL KALIPLARI EĞİTİMİ
DAKİKA
SANİYE

Hipnotik Dil Kalıpları Nedir?

Güzel konuşma ve diksiyona ihtiyaç duymadan insanların bilinçaltı kaynaklarına hitap Ederek iletişimde USTALAŞIN.!

Eğitime Katılan Üyelerimizin Yorumları

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir.