Adil Maviş

Aklına koyduğun şeyleri yapabilenlerdensin

Düz konuştuğun için bu bazılarının hoşuna gitmiyor ama zaten sen de buna pek takmıyorsun. Sonuç odaklısın. Bu nedenle sürecin uzaması veya detaylarla ilgilenmekten hoşlanmıyorsun.
Aklına yatan bir konuda kolayca harekete geçebilenlerdensin. Özbedeninle barışıksın.
Kendi düşüncelerini kolaylıkla ifade edebiliyorsun. İnsanların nasıl olumsuz bir duyguya takılı kaldığını anlamlandıramıyorsun.
Kişileri kolay etkileyebilen özelliklerin var. Sabırlı birisin. Olmadıysa pes etmezsin. Senin hakkında kimin ne düşündüğü önemli değil kendini bilenlerdensin.
Pratik zekan var bu nedenle sorunları pratik çözme becerin rutinleri izlemene engel oluyor. Hislerin kuvvetli insanın alanını ve enerjilerini okuyabiliyorsun. Güven senin için önemli bu nedenle o güveni ilk tanışmalarda hemen gösteremiyorsun.
Keyfine düşkünsün. Bir iş aldığında konfor alanından çıkmaya direnmenin nedeni bu olabilir.

İLETİŞİMDE USTALAŞ!

Hipnotik Dil Kalıpları eğitimini almış olarak karşındaki kişinin direnç geliştiren egosunu nasıl susturacağını öğreneceksin. İnsanların seni dinlediği halde yine bildiğini yapması veya bildiklerinden vazgeçmemesi artık sıkça karşılaştığın bir durum olmaktan çıkacak. Eleştirilerinin daha yapıcı algılanması ve kendi bakış açısını değiştirebilmesi fırsatı bundan sonra daha çok olacak. Sorunları sorun haline getiren çözüm ortakların (iletişimine muhatap olan kişiler) sorunlara birlikte çözüm üretmek için daha istekli olacaklar. Karşındaki kişiyi bir konuda harekete geçirmek için daha istekli olmasının ne kadar kolaylaştığını göreceksin.

SANA ÖZEL TEKLİF

HİPNOTİK DİL KALIPLARI EĞİTİMİ
DAKİKA
SANİYE

Hipnotik Dil Kalıpları Nedir?

Güzel konuşma ve diksiyona ihtiyaç duymadan insanların bilinçaltı kaynaklarına hitap Ederek iletişimde USTALAŞIN.!

Eğitime Katılan Üyelerimizin Yorumları

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim