Adil Maviş

Gün
Saat
Dakika
Saniye

Eğitim Tarihi: 24-25-31 Mart / 1 Nisan

Türkiye Saati: 20:00 – 22:00

Eğitime Katılım Sınırlı Sayıdadır.

 Kontenjan Dolmadan Yerinizi Ayırın

BONUSLAR

KATILIMCI YORUMLARI

”Sizden aldığım eğitimden sonra bilinçaltımda ki özden gelen konuşmayı dile rahatlıkla, büyük bir sanat, keyif ve neşeyle aktarıyor olabilmek ayrıca kelimelerle dans etmek müthiş bir şeydi. Sonsuz keyif için teşekkür ederim.”

Ümmühan Kırhan

Ebe Hemşire

”Bir şirkete danışmanlık veriyorum. Benden yardım talep ettiklerinde bir şeyleri anlatırken daha net olduğumu ve bilinçaltı kalıplarını etkili bir biçimde kullandığımı fark ettim. Teşekkürler.”

Gökçe Hanım

Danışman

”Almış olduğum Hipnotik Dil Kalıpları eğitimi ile hayatıma nasıl yön vereceğimi öğrenmiş oldum ve hayatımın merkezine yolculuk yaptım. Benliğimin merkezinde uçsuz bucaksız derinliklere daldım. Derinlere baktığımda galaksileri ve burçları fark ettim. Bu yolculukta bana rehberlik eden Adil Bey'e sonsuz teşekkür ederim.”

Emine Çatyol

Öğretmen

Eğitime katılım sınırlı sayıdadır. Kontenjana dolmadan yerinizi ayırtın

Eğitim hakkında tüm merak ettiklerinizi, eğitim danışmanımız ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Eğitim Danışmanı İle İletişime Geçmek İçin Tıklayın