Adil Maviş

META MENTAL
ARINMA KAMPI

İyileşmek için tek ihtiyacın olan şey, SAĞLIKLI BİR ZİHİN
Ramazan boyunca, toplam 10 hafta sürecek olan kampımızda yerinizi ayırtın

10 Haftalık Meta Mental Kamp

5 Şubatta başlıyor..

META MENTAL KAMP

Birçok hastalığın kökünden bedenimizdeki enerji dengemizin bozulması zihinsel akışımızda negatif yayınlara ve bunun sonuçlarında da duygusal ve kimyasal reaksiyonlar sonucu hastalık olarak gördüğümüz durumlar ortaya çıkar.

Meta Mental Camp Psikiyatri ve Psikoloji’den farklı olarak bozulan bu yapının kendi zihnimizi ve duygularımızı yeniden dizayn ederek içten dışa iyileştirmeyi hedefler.

“Hipokrat, hastalıkların sebeplerinin sebeplerini araştırın der.

Hastalık bir sonuçtur ama onun nedeni hangi duygu ve düşüncedir? Neden değişmediği sürece sonuç değişir mi? Ya da kalıcı bir değişimden söz edilebilir mi?
Her hastalığın bir duygusal ya da düşünsel bir sebebi vardır.

Meta Mental Camp’ta sizi hasta veya mutsuz eden şeyin bilişsel düzeyde köklerine inmeden kendi kendinize iyileşmeyi keşfedeceksiniz.

Eğitim, nasihat, teknik ve uygulamalardan çok kendi kendinizi şifalandırmanın yolu ve yolculuğu ile tanışacaksınız.

Meta Mental Kamp

Üç Aylara Özel Manevi Arınma Kampı

3 aylar süresince yapılacak olan bu kampımız manevi ağırlıklı olacaktır. 10 hafta sürecek ve Ramazan Bayramında bitecek olan kampımızı değerli hocamız ilahiyatçı Agah Ateş ile birlikte gerçekleştireceğiz.

50 İndirim

Aynı soyismi taşıyan ikinci üyeliklerde (Eş, çocuk, kardeş) ikinci üyeliğe %50 indirimli uygulanır.

Ücretsiz Eğitim

MetaKAMP programına katılan herkese bir online/canlı eğitimimiz ücretsiz tanımlanacak.

Sıkça Sorulan Sorular

Bütün seanslarımız tamamıyla online olarak gerçekleşiyor. Bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan dilediğiniz yerde seanslara katılabilirsiniz.

Kalpten kalbe grup içinde yaptığımız bire bir seanslar kadar hatta kollektif bilinç aurasının katkısı ile daha etkili bilinç, bilinçaltı telkin ve frekanslarla gerçekleşiyor. Her grupta en az bir kez bire bir seans da programın bir parçası.

Ses ve görüntü açma veya etkileşimlerimize katılmak gibi bir mecburiyetiniz olmayacak. Hatta kendi isminizle değil belirleyeceğiniz sembolik bir isimle katılabilirsiniz. Bunun bir eğitim olmadığını içsel yolculuğunuzun bir parçası olduğunu hatırlatmak isteriz.

3 aylık dönem olarak haftada bir Pazar günleri TR saatiyle 06.30-10.00 arasında gerçekleşiyor. Günün erken saatlerinde bilinçaltınız ile yapılan çalışmaların daha verimli ve kalıcı olduğunu gözlemleyerek bundan yararlanmak istedik.

Hayatınızı iyileştirmek için aldığınız kararları uygulamak ve sürdürebilmenin temelinin uykunun düzene girmesi işimizi çok daha kolaylaştırdığını gördük.

Programlar bir zincirin halkası gibi. Eğer birine katılamazsanız aynı formatı uygun olan ilk günde size verilen yönergelere doğrultusunda uygulayarak telafi edebilirsiniz.

Bizim programımızda samimiyetiniz dışında hiçbir zorunluluk yok. Samimiyet de zorla olacak bir şey değil zaten.

Birlikte katılmanın kendiniz kadar ilişkinize muhteşem katkıları olacağını düşünüyoruz. Eşinizle birlikte katılmak isterseniz bunu sizin için kolaylaştırmak isteriz.

Seansların sonunda size özel bir kayıt verilecek onu gece yatarken bir sonraki seansa kadar uyku öncesi ninni gibi kullanmanızı istiyoruz. Ayrıca programı tekrar izlemenize gerek yok. Ancak herhangi bir nedenle o gün katılamayanlara linkini özelden paylaşıyoruz. Ancak izleme saatinin sabah güne ilk başladığınız saat olmasını tercih ediyoruz.

Doktor, psikiyatriste gittiğinizde nasıl sertifika almıyorsanız burada da sertifika beklentisi olmadan katılım sağlamanızı istedik. Ancak hatıra olması için size bir katılım belgesi vereceğiz.

Size göndereceğimiz kayıt formunu doldurup ön değerlendirmenizin yapılması akabinde kesin kayıt için müracaatınız kabul edilir. Whatsapp grubuna alınarak program akışın detayları paylaşılır. Program öncesi sizden istediğimiz hazırlık yönlendirmeleri yapılır.

Meta Mental Kamp
Ön Kayıt Formu

Lütfen aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurunuz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Eğitim Danışmanı İle İletişime Geçmek İçin Tıklayın