Adil Maviş

Hızlı Okuma Eğitimci Eğitimi Sertifika Programı

Türkiye deki ilk hızlı okuma eğitmen eğitimi verenlerden biriyim. Yılların alışkanlığı bir çırpıda gitmiyor. Bir dili birkaç günde öğrenip konuşamayacağımız gibi yıllar içinde öğrendiğimiz ve içimizden seslendirerek okuma alışkanlığını unutup görsel okumaya geçemiyoruz. Bilinçaltı içinde yerleşen ve başta özgüven eksikliğine neden olan olumsuz çapaların temizlenmesi ve yeniden kodlanmasını içeren hızlı okuma eğitimciliğini alarak sadece hızlı okuma tekniklerini değil beraberinde her okuyucuyu olumsuz etkileyen. Motivasyon eksikliği, ders çalışma isteksizliği, öğrenmeyi bilmeme, dikkat dağınıklığı, özgüven eksikliği ve sınav kaygısı gibi okuma performansı etkileyen sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi kısa sürede öğrenip hızlı okuma eğitimlerini öğrencilerinize verebilirsiniz.

Hipnotik Dil Kalıpları Tanıtım Semineri Ön Kayıt

HDK Ücretsiz Tanıtım Seminerine ön kaydınızı oluşturuyorsunuz. Yönleneceğiniz sayfada eğitime indirimli kayıt olabiilirsiniz.

Ücretsiz seminere katılabilmek için doğru iletişim bilgilerini girdiğinizden emin olun. Kişisel bilgileriniz KVKK Kapsamında %100 güvendedir. 

Bilgi Al
Merhabalar
Nasıl Yardımcı Olabilirim